Erasmus+

Iskolánkban 2016. egy igen fontos mérföldkőnek számít, hiszen ebben az évben csöppentünk bele az Erasmus+ programba. Azóta számos mobilitáson vettünk részt diákokkal Spanyolországban, Portugáliában és Szlovákiában is.

erasmus logo 1024x292
h2o erasmus

El patrimonio hidrológico en mapas digitales

2018-tól 2020-ig új Erasmus+ pályázatban vesz részt iskolánk, így az előző két évhez hasonlóan újabb 30 diák vehet részt ebben az Európai uniós projektben, amelynek témája “Vízrajzi örökségünk digitális térképeken”.

Virtuális mobilitás Portugáliában

SIGweb para el diseño de rutas por ENP europeos

Első, 2016-2018-as projektünkben telefonos alkalmazásokkal készítettünk online ismeretterjesztő térképeket, tanösvényeket a kirándulásaink során minden résztvevő iskola országában. A spanyol és portugál partneriskolákkal annyira jó volt az együttműködés, hogy közösen belevágtunk egy újabb projektbe.

sigweb logo